אטרקציות לאירועים המתקיימים בוילה עם בריכה

וילות לאירועים מגשימות את אותו חלום על מסיבת יום הולדת סביב הבריכה כמו בסרטים האמריקאים. הוילות מציעות מתחמים עם בריכה פרטית כאשר סביב הבריכה מיטות שיזוף, אמבט ג'קוזי, פינות ישיבה, מדשאות גדולות ועוד. ישנן וילות לאירועים עם בריכה המציעות מתחם משחקים לילדים עם טרמפולינה ומגלשות. השכרת וילה למסיבות תהיה אטרקציה מרכזית, לרוב, אין כל צורך בשכירת אטרקציות נוספות, בעזרת כמה תוספות צבעוניות, תבטיחו לעצמכם ולכל האורחים, מסיבה מצוינת.

השכרת מתקנים מתנפחים – לא לילדים בלבד!

מתקנים מתנפחים צבעוניים יהיו בחירה אידאלית בעבור כל מסיבת בריכה, יחד עם מצב הרוח הטוב האורחים ייהנו מאוד מהמתקנים והאווירה המשעשעת. בעבור ילדים, אין כל ספק כי מדובר בבחירה בטוחה. מעטים יודעים כי ישנם גם מתקנים מתנפחים המיועדים למבוגרים. אם תעזו להיות הראשונים להציע מתחם עם מתקנים מתנפחים לחברים המבוגרים או במסיבת בריכה המיועדת למשפחות, תופתעו לטובה. גם האורחים המאופקים ביותר ימצאו את עצמם נהנים מאוד מהמתקנים.
שימו לב, השכרת ציוד הגברה כדאי לבחור בהתאם לקונספט מרכזי אשר מוביל את האירוע כולו. מסיבות בריכה שמחות משתלבות נהדר עם אטרקציות צבעוניות כמו השכרת דוכני מזון לאירועים, השכרת בידורית, מופע קסמים, מופע להטוטים, בובות ענק מרקדות, משחקי ילדות מצחיקים, מופע בידור, סדנאות אלכוהול.

השכרת בובות מרקדות או רקדנים מקצועיים

מסיבת בריכה שמחה תלווה במוזיקה טובה, השכרת אטרקציות לאירועים הסובבות סביב מוזיקה וריקודים מתאימה למסיבות בריכה כמו השכרת ערכת קריוקי לאירועים. שכירת רקדנים מקצועיים להפעלת האורחים על הרחבה תוך ריקודי סלסה או ריקודי בטן תרומם את הערב. הנחיה של ערב קריוקי מצחיק או מופע מפתיע של בובות מרקדות או חקיין אלביס יהיו גם כן הפתעות טובות.

השכרת אטרקציות לאירועים לילדים

בטיחות היא פרמטר מאוד חשוב בבחירת האטרקציות לאירוע וגם המיקום, כאשר עומדים על הפרק אירועים לילדים הדאגה לבטיחותם הופכת משמעותית עוד יותר. בעלי האירוע מחויבים לבחון היטב את כל הפרטים הקטנים ולוודא כי המקום עונה לכל דרישות הבטיחות. קבוצת ילדים זקוקה להשגחה צמודה בכל רגע, אסור בתכלית האיסור להשאירם לבדם סביב הבריכה אפילו לרגע אחד. רוב מפיקי האירועים ממליצים על שכירת מדריכי ילדים מוסמכים למתן עזרה ראשונה במידת הצורך.

הנחיות בטיחות לקראת שכירת אטרקציות למסיבת בריכה

א.      מסיבות בריכה לילדים או מסיבות המוניות דורשות נוכחות של מציל במקום.
ב.      יש להניח משטחים נוגדי החלקה סביב הבריכה.
ג.       הקפידו לעקוב אחר שתיית האלכוהול ומנעו נהיגה תחת השפעת אלכוהול.
ד.      הצטיידו בערכת עזרה ראשונה.
ה.      בדקו היטב את תקינות האטרקציות והקפידו לדבוק בהוראות היצרן תוך בחירת ספקים אחראים.
ו.        הקפידו על בטיחות חשמל באזור הבריכה, הרחיקו מהמים כל מכשיר חשמלי.
מחשבות מוקדמות אודות בטיחות האורחים באירוע תאפשרנה למארגנים ולאורחים ליהנות מהאירוע נטולי דאגות. לעתים, משתלם הרבה יותר לשכור מפעילים חיצוניים לאטרקציות כמו מתקנים מתנפחים או משחקי ענק. השכרת אטרקציות לאירועים יש לבסס על חשיבה אחראית ובחינת התאמת אופי האירוע לגילאי האורחים. 
אם חשקה נפשכם ב אירוע על חוף הים, אירוע פרטי או עסקי, אירועים בים אל מול השקיעה או על אירוע אחר נשמח לעמוד לרשותכם בהפקה מיוחדת על שפת הים.
או אם הנכם מעוניינים באירוע ב אולם אירועים בתל אביב ברשותינו אולם מעוצב ויוקרתי עבור אירועים של עד 120 איש.
ואם ברצונכם לצאת ל יום כיף, טיול או נופש נשמח לעמוד לרשותכם במגוון ימי כיף, טיולים ואטרקציות.

צרו קשר