הפקת אירועים קטנים במרכז עם ערך מוסף

המילה האחרונה בענף האירועים שייכת לאירועים קטנים, אקסקלוסיביים ומיוחדים. יותר ויותר זוגות ומשפחות בוחרים היום להפיק אירוע קטן, אינטימי ומצומצם על פני עוד אירוע ראוותני ומפואר. הם מעדיפים אירוע קטן בו הם מכירים את כל האורחים, נהנים לבלות עמם ונהנים מהאירוע כולו. אירועים קטנים במרכז אפשר לקיים באולמות קטנים, מסעדות, מתחמי אירועים של בני מלון וגם באותן וילות לאירועים המציעות מתחם מפואר עם מדשאות וגם בריכה מפוארת.

מה מאפיין אירועים קטנים?


בסקרים אשר נערכו בין האורחים עלה כי דווקא באותם אירועים קטנים תולים האורחים את הציפיות הגדולות ביותר. הם מצפים לחוויה מיוחדת יותר המתבססת על אוכל גורמה, אטרקציות מיוחדות, תכנית בידור לא שגרתית ושאר הפתעות. תשמחו לגלות כי גם האורחים כבר מאסו בכל אותם גני אירועים סטנדרטיים ורעשנים, האורחים שלכם שמחים מאוד לגלות כי החלטתם לחגוג בצורה מצומצמת.

אירוח אירועים קטנים במרכז אפשרי במגוון אתרים ופתרונות אירוח, וילות לאירועים הן רק אפשרות אחת מתוך רבות. בחירת וילת נופש לאירוח האירוע תביא עמה יתרונות כמו בריכה פרטית, מתחם דשא גדול, חופה תחת כיפת השמיים, אווירה יוקרתית ומיוחדת, חדרי שינה, מתחם אירוח פנימי, חיבורי חשמל, תאורה וגם חדרי שירותים ורחצה. בניגוד לאירועים המתקיימים בחיק הטבע, וילות לאירועים משלבות אווירה של גן וטבע תוך שילוב כל היתרונות של מתחמי האירוח המודרניים. 

יתרונות של אירועים קטנים במרכז


ההחלטה לארח אירוע באזור המרכז מעוררת מיד דאגות של חנייה, על כן, יהיה עליכם לוודא כי מתחם האירועים בו בחרתם מציע מגרש חנייה סמוך. אולמות אירועים קטנים במרכז הממוקמים במרכזי הערים מביאים עמם קשיי חנייה, חפשו הסדרים באזור עם בעלי מגרשי החנייה. אם בחרתם מתחם אירועים הממוקם במרחק של כ-10 דקות נסיעה מאזור המרכז כבר לא תהיה בעיית חנייה דומה.

1. מיקום מרכזי ונגיש לכלל האורחים.
2. קרבה לחופי הים.
3. מבחר גדול של נותני שירותים זמינים לאירועים.
4. מבחר גדול של פתרונות אירוח לאירועים קטנים.
5. עושר תרבותי.

היכן כדאי לקיים את האירוע


חפשו אחר מקום אירוח אירועים המציע ערך מוסף לאורחים שלכם, מיקום המהווה אטרקציה בפני עצמו. אם תבחרו מתחמי אירועים על חוף הים תוכלו לחסוך בהוצאות העיצוב, כבר יש לכם את התפאורה היפה ביותר. אם בחרת וילת אירוח עם בריכה ומתחם אירוח מאובזר בשולחנות משחק ופינות ישיבה הצלחתם גם כן לחסוך בהוצאות מיותרות.

וילה גארדן מארחת אירועים קטנים במרכז מזה תקופה ארוכה, המקום משלב את כל הדרוש לאירוח אירועים קסומים, יוקרתיים ומרגשים. המתחם מתאים לאירוח של כ-200 אורחים תוך שימוש במדשאות, בריכה פרטית, מתחם אירוח פנימי וכן הלאה. כל הספקים ונותני השירות מכירים את וילה גארדן ומשבחים את המערך הלוגיסטי המפעיל את המתחם. 

אירועים קטנים במרכז

אם חשקה נפשכם ב אירוע על חוף הים, אירוע פרטי או עסקי, אירועים בים אל מול השקיעה או על אירוע אחר נשמח לעמוד לרשותכם בהפקה מיוחדת על שפת הים.
או אם הנכם מעוניינים באירוע ב אולם אירועים בתל אביב ברשותינו אולם מעוצב ויוקרתי עבור אירועים של עד 120 איש.
ואם ברצונכם לצאת ל יום כיף, טיול או נופש נשמח לעמוד לרשותכם במגוון ימי כיף, טיולים ואטרקציות.

צרו קשר