אם אתם מתכננים את חתונת החלומות שלכם, חתונה בטבע זה בטוח אחת מהאופציות שעברה לכם בראש – הרי לערוך את החופה במקום ציורי וקסום בטוח יכול להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח גם עבורכם וגם עבור האורחים שלכם.
ובכל זאת, לפני שעורכים אירוע בטבע ישנם מספר דברים שחשוב לדעת:


1.      בחירת לוקיישן לחתונה - המקום שבוא תערכו את החופה יעשה את ההבדל. ישנם מספר אפשרויות בהן אפשר לערוך חתונה בטבע כגון מדבר, יער, בים, במטע או בשמורה היסטורית כלשהי. כאשר בוחרים את הלוקיישן לחתונה חשוב לבדוק מראש שבמקום מותר לערוך אירועים, ניתן לבדוק למשל באתר של קק"ל באיזה יערות מותר לעשות אירועים וכיצד להשיג אישורים בשביל לעשות זאת.


2.      תשתית – לא בכל מקום בטבע אפשר למצוא תשתית מוכנה וערוכה בשביל לארח מאות מוזמנים, זהו דבר שצריך לבחון מראש כאשר בוחרים את המקום בו הולכים לערוך את האירוע. ישנם מקומות כגון חופים מסוימים בארץ אשר יש להם תשתיות מוכנות או חלק מהתשתיות מוכנות בשביל לערוך אירוע – קחו בחשבון שככל יש פחות תשתיות במקום, אתם תצטרכו יותר ספקים מצידכם עבור האירוע.


3.      לוגיסטיקה – הלוגיסטיקה שבכל ההיערכות של הפקת חתונה בטבע היא בעצם הדבר הכי מורכב פה. התנאים והסביבה שבה תערכו את החופשה ישפיע במיוחד על הקושי של ההיערכות, תזכרו כי הספקים של האירוע שלכם גם צריכים להיות ערוכים לתת שירות בתנאים של המקום וגם  להגיע ללוקיישן של האירוע.


4.      מזג אוויר – זהו אולי התנאי הכי הכרחי שיכול להשפיע על החתונה שלכם. אירועים בטבע לערוך מומלץ בתקופה של מעברי עונות או בסוף הקיץ כאשר כבר פחות חם ולח. במידה והוחלט בכל זאת כן לחפש וילה לחתונה ולערוך חתונה בקיץ, אז אפשר להיערך עם מאווררים ומזגנים ניידים אשר יקלו על החום וינעימו את האוויר עבור האורחים שלכם. כמובן שצריך לזכור רק להיערך מראש.


5.      נגישות ומרחק – הנגישות ללוקיישן של החתונה שלכם היא בעלת חשיבות גדולה שכן המוזמנים לאירוע שלכם לא יגיעו אם הם יחשבו כי האירוע מתקיים באזור אשר קשה להגיע אליו עם רכבים רגילים, כמו כן אם הוא נמצא במקום מרוחק מאוד זה דבר שעלול גם להשפיע מאוד על כמות המוזמנים שיחליטו להגיע לחתונה. אולם אל תשכחו שבאפשרותכם גם לארגן הסעות מסודרות למקום האירוע.


עכשיו לאחר שהבנתם את המרכיבים שצריכים ליפול ביחד כדי לערוך חתונה בטבע, מומלץ מאוד לשקול לבחור חברה אשר תפיק עבורכם האירוע בטבע ושתלווה אתכם לאורך כל תהליך התכנון ותתאם עבורכם את כל הלוגיסטיקה מול כל הספקים ברלוונטיים לאירוע.
 
אם חשקה נפשכם ב אירוע על חוף הים, אירוע פרטי או עסקי, אירועים בים אל מול השקיעה או על אירוע אחר נשמח לעמוד לרשותכם בהפקה מיוחדת על שפת הים.
או אם הנכם מעוניינים באירוע ב אולם אירועים בתל אביב ברשותינו אולם מעוצב ויוקרתי עבור אירועים של עד 120 איש.
ואם ברצונכם לצאת ל יום כיף, טיול או נופש נשמח לעמוד לרשותכם במגוון ימי כיף, טיולים ואטרקציות.

צרו קשר