כל כלה מבקשת להיראות במיטבה ביום חתונתה. עשרות אלפי שקלים מושקעים בבחירת השמלה המתאימה, הנעליים, האביזרים, האיפור, עיצוב השיער ועוד. שמלת הכלה זוכה לתשומת לב רבה בכל אירוע. המבטים כולם מופנים אל הכלה תוך התרשמות מהשמלה שלה. חליפת החתן חשובה גם כן, אך היא זוכה להרבה פחות תשומת לב. הכלות לעתיד מודדות עשרות שמלות כלה מתוך מטרה לבחור את זו אשר הולמת אותן בצורה הטובה ביותר וגם מעניקה להן מראה אופנתי.'

טרנדים אופנתיים בבחירת שמלות כלה 2014

כל עונה מביאה עמה קולקציה חדשה בה אפשר למצוא שמלות כלה קלאסיות לצד שמלות מיוחדות ואופנתיות. ישנן כלות אשר יודעות כבר מגיל מאוד צעיר איך תיראה שמלה הכלה שלהן, אחרות מחפשות את העיצובים החדישים ביותר ומבקשות להיות כלות אופנתיות. שנת 2014 הביאה עמה מבחר גדול של שמלות כלה מאוד יפות ומיוחדות. המעצבים

המובילים בישראל מציגים את הדגמים הבאים:

א. שנת 2014 הביאה עמה המון בדים שקופים, אשר יוצרים יחד עם נוצצים ובדי תחרה לבנים עיצובים מאוד מיוחדים. הבדים השקופים יוצרים מראה קליל המתאים לחתונות קיץ, אביב וסתיו. הטרנד בא לידי ביטוי בשמלות נועזות מול שמלות אלגנטיות וקלאסיות.
ב. בדי תחרה שקופים המשלבים שמלות בגזרה צמודה לגוף מככבות בכל הקטלוגים. הכלה האופנתית מוותרת על השמלות הגדולות המעניקות לה מראה של עוגת קצפת.
ג. שמלות כלה המשלבות גזרה צנועה עם דרגת שקיפות גבוהה. במבט ראשון נראה כי מדובר בשמלת כלה צנועה וסולידית, אך במבט שני מתגלה השמלה במלוא הדרה המיוחד.
ד. חרוזים, בדי תחרה יקרים, אלמנטים מיוחדים בעבודת יד ושאר פריטים יוקרתיים וטכניקות תפירה או רקמה, מלווים את השמלות האופנתיות של שנת 2014. הדגמים דורשים מלאכת תפירה מורכבת.

איך לבחור שמלת כלה איכותית?

חתונה קטנה היא מאורע של פעם בחיים, לא תהיה לך עוד הזדמנות לבחור שמלת כלה אחרת ולחוות את האירוע מחדש. שמלת כלה מוצלחת היא כזו אשר תעניק לך מראה בלתי נשכח ותחושה נפלאה. כלה אשר מגלה שביעות רצון מהמראה הכולל, תהיה קורנת ויפה להפליא. בכדי לבחור נכון שמלות לכלה כדאי לזכור מספר פרמטרים : נוחות, עלויות, טרנדים אופנתיים והעדפה אישית. לא כל כלה תרגיש נוח בשמלה מאוד חשופה, יהיו אשר יעדיפו שמלות סולידיות יותר. כמו כן, ישנן כלות המעדיפות לחלק את התקציב לרכישת מספר שמלות. במהלך הערב הן מחליפות בין השמלות ונהנות מכל רגע.

את ההתרשמות הראשונית מהשמלה מקבלת הכלה לעתיד תוך התבוננות בקטלוגים. חשוב להדגיש כי השמלות בקטלוגים אינן זהות לשמלות המוצגות בחנויות המעצבים. פעמים רבות נעשה שימוש בעיבוד ממוחשב לשיפור מראה השמלה בקטלוג. כמו כן, יש לזכור כי קיימים הבדלים בין מבנה הגוף שלכן ומבנה הגוף של הדוגמנית בקטלוג. את איכות השמלה תוכלי לבחון רק במראה עיניים ומדידה אישית של השמלה בסטודיו.

המאמר מוגש באדיבות אתר: http://www.oshi.co.il/
אם חשקה נפשכם ב אירוע על חוף הים, אירוע פרטי או עסקי, אירועים בים אל מול השקיעה או על אירוע אחר נשמח לעמוד לרשותכם בהפקה מיוחדת על שפת הים.
או אם הנכם מעוניינים באירוע ב אולם אירועים בתל אביב ברשותינו אולם מעוצב ויוקרתי עבור אירועים של עד 120 איש.
ואם ברצונכם לצאת ל יום כיף, טיול או נופש נשמח לעמוד לרשותכם במגוון ימי כיף, טיולים ואטרקציות.

צרו קשר