מזג האוויר חם? הלחות גומרת? חיפשתם מקום לאירוע ברית/ה בקיץ וגני האירועים החמים לא תורמים לאווירה ולכן, אולם קטן הוא הפיתרון בשבילכם.
אולם קטן הרלוונטי לאירועי בריתות, כזה שייצור אווירה אינטימית ולא אולם עם חלל גדול מידי שיגרום לניתוק בין האורחים שבאו והגיעו לאירוע שלכם, הוא האולם האולטימטיבי בשבילכם לאירוע של ברית מילה או בריתה.

ישנם כמה וכמה אולמות קטנים המכילים עד 150 איש והם מקומות המותאמים במיוחד לבריתות.
לרוב, האולמות הללו נמצאים בתוך העיר או באזורי התעשייה שלה, אך אין צורך בנסיעה לצומת גדול או למקום במיוחד שבו שוכן האולם, בשונה מאולמות של חתונות למשל.
בבחירת אולם קטן לאירוע של בריתה או ברית מילה, אתם יכולים ליהנות מכמה יתרונות.

ראשית באולם אירועים אתם תקבלו גמישות בדרך כלל מצד בעל האולם באשר לנושא עיצוב האולם, השולחנות ושאר הדקורציה הנחוצה ליציאת אווירה מושלמת בדיוק כפי שלחמתם, כיאה לאירוע הפתיחה של התינוק שזה עתה נולד.

בדרך כלל אולמות קטנים מרגישים כאילו ישנה אווירה ביתית יותר. כאשר כל האורחים הגיעו ומתקבצים יחדיו לאולם קטן יחסית כזה שמתאים לאירוע שלכם, אתם יכולים לעבור בייתר קלות בין האורחים ולהרגיש מלכי הערב.


כמה דברים יש לזכור טרם בחירת האולם לאירועי בריתות.

ראשית תשריינו לכם מקום. צפו מראש את התאריך בו אתם מתכננים פחות או יותר לערוך את האירוע, בסטייה של שבועיים לערך ובידקו בכמה אולמות שעונים על הדרישות שלכם וראו האם יש בכלל מקום פנוי לתאריכים המדוברים.

שנית לאחר ידיעת התאריך המשוער, חישבו על מיקום אידיאלי לערוך בו את האירוע לבריתה שלכם או לברית מילה. המיקום חשוב שיהיה באזור גיאוגרפי נוח ומתחשב למוזמנים. לאלו מהמוזמנים המתנדנדים האם להגיע או לא,  ללא ספק מיקום רחוק כנראה יכריע את הכף לטובת השלילה.

קולינריה- כאשר אתם רוצים לסגור מקום עם אולם, תבקשו לעשות טעימות מן האוכל. חשוב שתדעו כל מנה ומנה שמוגשת אליכם לשולחן האורחים תיהיה לאחר אישור וטעימה שלכם. דבר שיש לשים לב אליו והוא אמינות! כן כן..אמינות באוכל, יש דבר כזה. קרה לא אחת שהגעתם לטעימות וטעמתם למשל מסטייק אנטריקוט משובח ובטוח השתכנעתם שהאוכל מצויין, אך באירוע עצמו הוגש לאורחים סטייק אחר כמו פילה מדומה או נתח יירוד וזול יותר ובכך המקום חסך ורימה אתכם.

כשרות- במידה ואתם עורכים אירוע של ברית מילה, אז יש צורך במקום כשר. לא כך הדבר באירוע של בריתה. בכל אופן ישנם אורחים אשר הכשרות מאוד חשובה להם ויש כאן מקום להתחשבות.

אטרקציות -תוספות ושדרוגים – באירועי בריתות יש בדרך כלל כמות מכובדת של ילדים הזקוקים לתעסוקה. תוכלו להזמין קוסם, ליצנית, מנפח בלונים או כל אטרקציה אחרת. בדקו עם האולם היכן  והאם ניתן למקם את הפעילות הזו. תוספות נוספות לאירוע הברית יכולות להיות להקה או אמנים שיופיעו על במה, שירותי בר, מיצגים אומנותיים, מסך ומקרן להצגת קליפ לברית ועוד. לשלל האטרקציות הללו נדרשים מקום, גישה לחשמל, למערכת ההגברה ועוד. בדקו עם נותני השירות מה נדרש מהאולם, וכי ביכולתו של אולם האירועים לספק דרישות אלו.
 
 
כמה לשלם? אירועי בריתות נחשבים לאירועים שהמחיר למנה נחשב זול יחסית ובהחלט יותר זול מאירועי בני מצווה או חתונות.

אם חשקה נפשכם ב אירוע על חוף הים, אירוע פרטי או עסקי, אירועים בים אל מול השקיעה או על אירוע אחר נשמח לעמוד לרשותכם בהפקה מיוחדת על שפת הים.
או אם הנכם מעוניינים באירוע ב אולם אירועים בתל אביב ברשותינו אולם מעוצב ויוקרתי עבור אירועים של עד 120 איש.
ואם ברצונכם לצאת ל יום כיף, טיול או נופש נשמח לעמוד לרשותכם במגוון ימי כיף, טיולים ואטרקציות.

צרו קשר