להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> אולם אירועים | אולמות אירועים

 

אולמות אירועים באווירה אחרת

 
מספר עקרונות בסיסיים אצלנו באולם :
 
לוגיסטיקה לוגיסטיקה לוגיסטיקה -לשים לב לפרטים הקטנים עוד בשלב התכנון
גודל המטבח וגישה נוחה לכול החללים הם פרט חשוב , תזמון האירוע מתי יוצא מה מתי קורה מה , ולא לשכוח דינמיות ויכול אלתור גבוהה כמו בכול סיטואציה ובה מעורבים הרבה אנשים 
מנהל אולם – נציג מטעם המקום זמין בכול זמן ומסתובב בשטח מוודא שהכול פועל כראוי
האירוע שלך הוא המוצר שלנו בראש ובראשונה המטרה של אולמות ה אירועים צריכה להיות הצלחת האירוע , אצלנו באולם נלווה אותך משלב התכנון הביצוע ועד לקיפול.

אולם אירועים באווירה אחרת

חצר ייחודית עמוסת צמחים ירוקים ועצי פרי שמקרינה על האולם את האנרגיות שרק הטבע יכול לייצר , בריכת שחיה וחדרים גדולים ומרווחים מבטיחים גמישות ויכולת שליטה על כול היבטי ה אירועים שלכם.
 
עיצוב אולמות אירועים
 
אצלנו באולם אפשר לעצב את האירוע בהתאם לצרכים שלך , קישוטים מיוחדים , אווירה מיוחדת , סגנונות וצבעים , צוות האולם ישמח להציע ממכלול הציוד והרעיונות שצברנו במהלך השנים כדי להפוך את ה אירועים שלכם לחוויה בלתי נשכחת .
 
אולמות אירועים וטבע
 
בשנים האחרונות חלה התחברות מחדש לטבע , לכן החצר הענקית יכולה להשרות את האווירה הרצויה , בנוסף הנוף הכפרי והפסטורלי מחוץ לעיר הרועשת והמזוהמת מורגשים ברגע היציע מהרכב בשטח האולם , "אין כמו קצת שקט ואוויר צלול" נוטים להגיד האורחים כאשר הם מגיעים בתחילת האירוע , ועד לשעות הערב כבר קשה לחזור לצפיפות לרעש ולזיהום המתחולל בעיר. כמה שעות של טבע בשבוע יכולים לעשות המון במצב רוחו של אדם והמטרה שלנו היא לדאוג שכל אורח ואורח קיבלו את מנת השקט הטבע והאוויר הצלול.
 
ובסופו של סיפור – אוכל באולם ה אירועים
 
בזכות הניסיון שצברנו במהלך השנים הספקנו להכיר ספקי מזון ( שרותי קייטרינג )

מצוינים הן בשירות והן באוכל , בהזדמנות זו אני ימליץ על אסדו שנצלה כמעט בקביעות אצלנו ב אולם והוא מצליח להטריף לי את החושים כול אירוע וכול ביס וביס מחדש.