גן אירועים | גני אירועים

דף הבית >> גן אירועים | גני אירועים

 
 

גן אירועים למי שרוצה יותר מהאירוע שלו

 
אחרי החיפוש הארוך הגעתם ל גן אירועים שחושב אחרת – גן אירועים מוקף צמחיה ירוקה ובעצי פרי , בגן שלנו תקבלו מענה שלם לאירוע שלכם , ואפילו עוד כמה רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם לחוויה שתישאר בזיכרון החוגגים איתכם , גן הארועים שלנו אירח עשרות סוגי אירועים ונשמח לשתף אתכם עם חוויות חיוביות שעברנו. 

גן אירועים – בשילוב פעילות אתגרית

 קבוצה של 35 עובדים צעירים ערכו יום כיף לעובדי החברה , היום התחיל בטיפוס על קירות בפארק הירקון , ומסלול אופניים עד לגן ה אירועים שממוקם כ 10 דקות נסיעה ברכב , הם הגיעו הניחו את האופניים וכבר חיכה להם אסאדו על הגחלים בחצר , לאחר התארגנות קצרה , קבוצת הרוכבים התפנתה לאכילה והתפנקות מהמסע , בתום המנוחה התקבצה שוב החבורה להקרנה של סרט שערכו עובדי החברה ובו זמנית גן ה אירועים הקרין את הסרט על מסך גדול בחצר סביב הבריכה.
 
גני אירועים למפגש משפחתי
 
משפחה גדולה התאספה בכדי לחגוג חתונה ראשונה בארץ ישראל ולכבוד האירוע הם הגיעו להתארח אצלנו בגן ה אירועים , שמחנו לקבל את המשפחה המגובשת והלבבית הזאת וביחד איתם העברנו יומיים של חוויות משותפות , המשפחות הביאו איתם אלבומי תמונות וסרטים משפחתיים והסלון הפך בין רגע לארכיון משפחתי מרתק , גן ה אירועים הקרין ללא הפסקה סרטים משפחתיים , והאוכל הסתובב בין המבקרים שהיו עסוקים בהתעדכנויות מרגשות ושיחות משפחתיות, בערב גן ה אירועים הפך את צבעו ומוזיקה מילאה את הגן , גני אירועים תחת כיפת השמיים מאפשרים לאנרגיות החיוביות שלכם להשתחרר ...
 
גן אירועים מקום לחגיגה הקטנה שלכם
 
4 צעירים בשנות ה 20 המאוחרות פנו אלינו בשאלה – האם אתם חושבים ש גני אירועים הם מקום לחגיגה ספונטאנית ?כמובן שלקחנו את האתגר ולאחר חשיבה משותפת גן אירועים וילה גארדן הפך למתחם בילוי עם פינות בר , פינות ישיבה רחבת ריקודים ולאונג' גדול . סביבות השעה 1 בלילה גן האירועים היה שוקק חיים הבריכה מלאה רוחצים הברים משקים את החוגגים והשמיים היו הגבול במסיבה של החבר'ה , לקראת הבוקר כשאחרון החוגגים קילף את עצמו מספת העור הבנו ש גני אירועים בשילוב נוחיות הוילה הגינה, הבריכה, השרות,  הם תשתית מצוינת למסיבה.
אם חשקה נפשכם ב אירוע על חוף הים, אירוע פרטי או עסקי, אירועים בים אל מול השקיעה או על אירוע אחר נשמח לעמוד לרשותכם בהפקה מיוחדת על שפת הים.
או אם הנכם מעוניינים באירוע ב אולם אירועים בתל אביב ברשותינו אולם מעוצב ויוקרתי עבור אירועים של עד 120 איש.
ואם ברצונכם לצאת ל יום כיף, טיול או נופש נשמח לעמוד לרשותכם במגוון ימי כיף, טיולים ואטרקציות.

צרו קשר